A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Яремчанський ліцей №2
Яремчанської міської ради Івано-Франківської області

Інклюзивна освіта

     Умови доступності ліцею для осіб з особливими освітніми потребами
     Станом на 1 вересня 2021 року у закладі відкрито 3 класи з інклюзивною формою навчання, у яких навчається 3 учні з ООП. З дітьми працюють досвідчені вчителі, асистенти вчителя, практичний психолог, логопед, дефектолог, реабілітолог. 

     Для дітей з інклюзивною формою навчання адаптовано навчальні програми та плани, створено позитивний клімат шкільного середовища.

1.  Організовано додаткові освітні послуги:

- індивідуальні корекційно-розвиткові заняття з практичним психологом;

- індивідуальні корекційно-розвиткові заняття з логопедом;

- індивідуальні корекційно-розвиткові заняття з дефектологом;

- індивідуальні корекційно-розвиткові заняття з реабілітологом.

 

  Інклюзивна освіта: крок за кроком (презентація)

 ЯК РОЗПОЧАТИ НАВЧАННЯ ДИТИНИ В ІНКЛЮЗИВНОМУ КЛАСІ АБО ГРУПІ?

Дата: від до Скинути

Засідання команди психолого-педагогічного супроводу

       Дев'ятнадцятого січня у Яремчанському ліцеї N2 відбулося 3 засідання  команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, організованих заступником директора ліцею з навчально-виховної роботи Костик Г.В. Спільно з фахівцями інклюзивно-ресурсного центру Яремчанської міської ради: директором Кубарич А.А., вчителем-дефектологом Товпашко І.В., логопедом Бойко С.Є. визначали категорії освітніх труднощів та відповідно рівні підтримки дітей з особливими освітніми потребами в освітньому просторі згідно з Постановою КМУ від 15 вересня 2021 року N957 " Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти". Відповідно до визначеного рівня підтримки з дітьми будуть проводитись корекційно-розвивальні заняття. Дякуємо всім учасникам команд супроводу і фахівцям ІРЦ за плідну та ефективну співпрацю!

11:35 09.02.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора