A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Яремчанський ліцей №2
Яремчанської міської ради Івано-Франківської області

Сторінка на стадії наповнення.

Дата: від до Скинути

Андріївські вечорниці

30 листопада у нашому ліцеї відбулись традиційні Андріївські вечорниці. Учні 8-х класів підготували виступ, цікаві ворожіння та коляду. Класні керівники: Слобідник Ірина Олександрівна (8-А клас) та Артемишин Василина Василівна (8-Б клас)

15:00 01.12.2023

Учнівська конференція

         23 листопада відбулась учнівська конференція на тему " Синергія учнівського самоврядування у формуванні емоційного і соціального інтелектів здобувачів освіти"           Учні мали можливість дізнатись більше про емоційний інтелект, як чинник комфортного освітнього середовища,  а також застосували свої навики роботи в команді.

12:59 01.12.2023

Мистецькі здобутки плекаємо в учнівському лоні!

Неймовірно рідна Гуцульщино! Твої мистецькі здобутки плекаємо в учнівському лоні! З Днем Незалежності, рідна країно! Дякуємо заслуженому працівнику культури, викладачу Яремчанської дитячої школи мистецтв Пнівчук Наталії Петрівні за чудові мистецькі миті і можливості долучення до автентичного мистецтва та оформлення учнівсьої рекреації! Браво митцю і учням!

13:30 27.10.2023

Оновлюємо нашу освітню "екосистему"

Напередодні нового навчального року оновлюємо нашу освітню "екосистему"- простір розвитку та взаємодії. Велика вдячність за сприяння цьому процесу директору Карпатського національного природного парку п. Степану Гошовському, начальнику Яремчанського МКП п. Юрію Карпіну та працьовитим рукам найкращої команди працівників ліцею.

13:20 27.10.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора