A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Яремчанський ліцей №2
Яремчанської міської ради Івано-Франківської області

Дата: від до Скинути

Безпечні зимові канікули

    З метою дотримання правил безпеки життєдіяльності та запобігання випадкам, що загрожують життю і здоров'ю учасників освітнього процесу ліцею під час зимового періоду та святкування різдвяно-новорічних свят проведено відпрацювання практичних дій здобувачів освіти та працівників закладу, інструктажі та роз'яснювальна робота. Веселих і безпечних свят усім!

10:39 06.01.2022

Переможці міського конкурсу фольклорно-етнографічних колективів Яремчанської ОТГ

   Вітаємо з усіма так очікуваними святами — з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай у вашому житті завжди буде місце чудесам, щоб всі мрії обов’язково збулися, життя текло розмірено і спокійно, а хвилювання в новому році було пов’язане тільки з очікуванням чергового свята.

22:00 24.12.2021

Тиждень наставника

  З 29.11 – 203.12 2021 року проведено тиждень  наставника, під час якого молоді колеги відвідали позакласні заходи та відкриті уроки досвідчених вчителів, вивчаючи їх педагогічний досвід.    Досить актуальним у навчанні молодих учителів залишається відві¬дування відкритих  уроків за участю адміністрації, наставників: вчителів-предметників та класних керівників.    Під час обговорення уроків молоді спеціалісти звертали увагу на методичні, організаційні питання, почерпнуті з відвіданих уроків, що допоможе їм при підготовці та проведені уроків і позакласних заходів.

14:54 23.12.2021

ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

День пам’яті жертв Голодомору цьогоріч вшановують 28 листопада. День пам'яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада на підставі президентських указів 1998 та 2007 років.

10:56 30.11.2021

Вітаємо вихованку фотогуртка

         Учениця 11 класу Черленюк Софію з призовим місцем (ІІ) в обласній виставці-конкурсі робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!" (номінація "Пейзаж", керівник гуртка Б. Пасічний). Нехай життєдайна атмосфера рідного краю надихає тебе на нові досягнення.

14:50 11.11.2021

"Увага! Діти на дорозі!"

Щороку у  вересні Яремчанському ліцеї #2 проходить тематичний тиждень "Увага! Діти на дорозі!" Головною метою тижня є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах.  До проведення заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму залучилися  працівники нашого ліцею ,учні, працівники Яремчанського ВП – всі ті кому небайдуже збереження дитячого життя на дорозі.

16:15 19.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора