A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Яремчанський ліцей №2
Яремчанської міської ради Івано-Франківської області

Батькам

Дата: від до Скинути

Стаття для батьків

Ця стаття мені дуже відгукнулася і я захотіла поділитися з вами. Я закликаю батьків, що піклуються про майбутнє своїх дітей, почути те, що я пишу . Навіть якщо ви не згідні з моєю точкою зору, будь ласка, дотримуйтесь рекомендацій вкінці цього посту.  Після того, як ви побачите позитивні зміни в житті вашої дитини, ви зрозумієте, чому я пишу те, що пишу!  Саме зараз в наших домівках розгортається мовчазна трагедія, яка зачіпає найдорожче, що у нас є: наших дітей! Наші діти перебувають в жахливому емоційному стані!

00:37 28.01.2022

Дистанційне навчання

5 гуманних порад батькам під час карантину. Карантин, локдаун, дистанційка… Від цих слів батьків кидає у тремтіння, вони починають слідкувати за новинами, причому, найбільше їх цікавлять дві теми: «коли діти підуть до школи після карантину» та «чутки про продовження локдауну в Україні». Але ж можна не тільки «пережити» дистанційне навчання, а й отримати від нього користь!

00:12 28.01.2022

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Тому актуальним був перегляд відеороликів Ніка Вуйчича «Нік Вуйчич про булінг в школі» та обговоренння теми  "Покрокова інструкція для боротьби з булінгом" (7класи).

00:02 28.01.2022

16 днів проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Акція розпочалася із перегляду відеофільму та  години спілкування з учнями 9,10 та 11 класів.

22:23 27.01.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора